Vlastenecká pospolitost

A co mi po Bohu může býti dražší nežli vlast?

NEtoletance věcem špatným

summit EU-USA

Dříve vlála vlajka třetí říše a pak sovětského svazu.
A co dnes další okupační nepřátelé naší vlasti jsou zde. Dvě šílený vlajky vlají po svém boku. (symbolicky)


EU není zas tak extrémně špatná ,ale když se dostaneme k Lisabonské smlouvě tak se vše mění.  

USA jako každá velká mocnost chce nakazit svým vlivem ostatní. Samozřejmě se jich někteří rádi zastanou. Zde pár věcí které lze spatřit v našem národě:

angličtina v češtině (oblečení, obchody, seriály…)

občerstvení (slavný mc Donald-nezdravé jídlo…)

Santa Klaus ( co dodat však jste zažili vánoční svátky)

 příroda (např: nastěhovali se zde paraziti jako například mandelinky…)

 a to hlavní lidé prahnou po západu-bohémský styl života…(alkohol, sex,peníze ,sláva,…)…      

 

Nechci házet špínu na všechny obyvatele, politiky… USA. Chci jen upozornit ,že díky velmoci USA po ní prahnou čeští lidé jen proto ,aby se cítili jako NĚKDO VÍCE  a aby se chovali jako nějaké hvězdy…

Vzpomeňme si již na jeden příběh se 2 krabičkami sirek každá stojí 1Kč. Prví je vyrobena v ČR (teď už nemáme žádné) a druhá je vyrobena v USA. Která je lepší? Kterou byste si vybrali? A Proč?   

 

Svůj nesouhlas se schválením Lisabonské smlouvy v České republice můžete vyjádřit vyplněním svých osobních údajů níže ve formuláři. Po stisknutí tlačítka "Podepsat se" obdržíte e-mail na vyplněnou adresu. Pokud do 3 dnů kliknete na odkaz v tomto e-mailu, Váš podpis se aktivuje a Vaše jméno, kraj, profese a datum podpisu se budou vypisovat v tabulce na webu:

http://www.lisabonskasmlouva.cz/

Signatáři občanské iniciativy D.O.S.T.

(Důvěra, Objektivita, Svoboda, Tradice)

Každý z nás by si měl uvědomit špatnosti této smlouvy a hrdě se k ní postavit. Tak jak to učinil i náš prezident V. Klaus.  I některé politické strany jako například strana Svobodných…

Proto usilujte i Vy o blaho naší Vlasti. A aspoň podepište petici http://www.petice.eu/ proti Lisabonské Smlouvě ,když už nepovstanete ze židlí.

Blaho Vlasti budiž naší jedinou smlouvou!

 

 

 

 

Na komunisty si zvykat nechceme!

V listopadu 2008 uplynulo devatenáct let od pádu komunistického režimu v tehdejším Československu. Tento listopad se však do dějin zapíše spíše jako měsíc, kdy se komunistům povedl návrat k aktivní účasti na vládě v našich krajích, a to za veřejného souhlasu demokratů. Je hříčkou historie, že se tak děje šedesát let po té, kdy takzvaný „Vítězný únor“ zahalil naši zemi do temného pláště komunistického bezpráví. Představitel jedné z hlavních demokratických stran nám vzkázal, že si na účast komunistů na reálné politické moci zvykneme. My, níže podepsaní občané, však nahlas a veřejně prohlašujeme: „Na komunisty si zvykat nechceme!“

Nástup obou totalitních režimů – nacistického a komunistického – k moci se udál nenápadně na základě demokratických voleb. Stejně nenápadně se nám jeví i postupná legitimizace vládnutí komunistů nejprve na krajské úrovni, aby byl posléze umožněn jejich nástup i k převzetí moci celostátní.

....

  http://www.viteznyunor.cz/Petice.html

 

Jaké jsou výhody či nevýhody vstupu do Evropské unie naleznete zde.

 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.