Vlastenecká pospolitost

A co mi po Bohu může býti dražší nežli vlast?

Úvod

Stop brutálním hrám

Není tomu už tak dávno co se v mediích objevuje násilí a agresivita žáků. Jednou žák chce vyhodit školu do vzduchu. Pak se chce žák pomstít spolužákovi a oběsit jej. A mnoho dalšího by se zajité našlo. Naštěstí se však na vše přišlo včas a bez prolití krve. Ovšem co se může stát příště? Ubráníme své dcery, syny,bratry,sestry…před špatnostmi ,které se dějí?

Každý se chce nějak zapojit do společnosti. Ovšem někteří samotářští jedinci se chtějí zviditelnit někdy brutální metodou, která vzbuzuje násilí a terorismus. Chraňme naše děti ,vždyť jsou budoucnosti našeho českého národa. Nabídněme jim nějaké koníčky jejž v nichž vzbudí zájem dělat něco dobrého. Pokud tak neučiníte  a necháte je v říší brutálních a násilných her,které v nich mohou vzbudit a způsobit agresivitu popřípadě myšlenku násilí a terorizmu. Tak jste špatní rodiči, kteří si nezaslouží mít potomky.

Proto volám k vám rodiče dětí národa českého  nenechávejte své ratolesti pořád u počítačových her, ale vzbuďte v nich i zájem o život, který není jen u PC, ale všude kolem nás. Třebas se pak z nich stanou vlastenci, kteří budou bránit svou vlast naše dědictví předků třebas proti všem.  

Žádné komentáře
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.