Vlastenecká pospolitost

A co mi po Bohu může býti dražší nežli vlast?

Úvod

Vlastenci nezapomínají ani na obyčejné rodiny

V říjnu 2005 byla veřejnost šokována bestiální vraždou vykonanou na šestnáctileté dívce Tereze Malíkové. Media jen znásobovala bolest celé rodině a jen si užívali jejich neštěstí. Ještě ,že se však našli vlastenci ,kteří aspoň morálně podpořili rodinu Terezky v tak těžké situaci. Proto vás prosím o sponzorskou pomoc ,která bude věnována na pomník Terezce. více zde

 V říjnu 2005 byla veřejnost šokována bestiální vraždou vykonanou na šestnáctileté dívce Tereze Malíkové. Neštěstí, jež potkalo celou rodinu, bylo umocněno lovci senzací z bulvárních médií, kteří obtěžovali pozůstalé po dlouhou dobu. To se také podepsalo na jejich psychickém stavu.

Dnes máme rok 2009, a na místě pochování Terezky trčí jen nedokončený hrob. Rodina oběti se sama dostala do existenčních potíží. Následně bratr Terezky skončil ve vězení poté, co chtěl vykonat spravedlnost vlastníma rukama. Za nedlouho zájem médií opadl, a tak rodina oběti zůstala se svými problémy sama.

10. října 2008 (v den trestu smrti) se skupina českých vlastenců sešla v Číčovicích, aby uspořádala na místě vraždy pietní akt, kterého se zúčastnily také sestra a matka Terezky. Zde jim byla slíbena pomoc. Bylo dohodnuto zajištění finančních prostředků na vybudování důstojného hrobu. Tak bude učiněno do října roku 2009, aby rodina zavražděné mohla při smutném čtvrtém výročí rozsvítit svíčky u nového hrobu.

Z tohoto důvodu umisťujeme tento text právě na těchto stránkách. Zároveň Vás žádáme o pomoc a solidaritu s rodinou oběti. Můžete přispět jakoukoliv částkou ve formě sponzorského daru. Výši příspěvků se bude pravidelně zveřejňovat na webu www.pomnikterezce.cz.


Za jakoukoliv pomoc předem děkujeme.

Poslední komentáře
19.06.2009 17:31:45: smiley${1}
19.06.2009 17:31:11: No oni se teď spíš starají víc o menšiny. Navíc jsem slyšel, že nejsou na tom finančně nejlépe....
04.06.2009 18:45:39: Bohužel o nějaké takovéto akci Národní strany média nikoho neinformují, není to pro ně zajímavé téma...
 
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.